Wykonujemy usługi kruszenia wszelkiego rodzaju żelbetu , gruzu oraz elementów betonowych za pomocą kruszarki szczękowej z możliwością regulacji frakcji końcowej kruszywa w zakresie od 0 do 130mm. Dotrzemy tam, gdzie jest to nieosiągalne dla maszyn konkurencji. Napęd spalinowy daje niezależność od zewnętrznych źródeł zasilania. Wbudowany generator pozwala na zasilenie dodatkowego sprzętu (takiego jak np przesiewacz czy przenośniki).

Koszt kruszenia

Koszt usługi kruszenia jest uzależniony od wielu czynników: ilość, rodzaju i frakcji końcowej kruszywa. Cenę usługi w każdym przypadku ustalamy indywidualnie.
Minimalna ilość materiału do skruszenia - 200 ton.
Wydajność od 50 do 200 t/h - zależy od rodzaju materiału i frakcji końcowej kruszywa. Dodatkowo oferujemy maszyny do wstępnego przygotowania i załadunku materiału.

Naszą specjalnością jest kruszenie żelbetu kamienia, gruzu, betonu oraz surowców zawsze podchodzimy profesjonalnie do każdego podjętego zlecenia.

Używany przez nas sprzęt, niezależnie czy to kruszarka do żelbetu, betonu, gruzu, kamieni, węgla czy ładowarka kołowa albo koparki są sprzętem najwyższej jakości umożliwiającym sprawne i szybkie wykonanie zleceń.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.