kruszenie, kruszenie betonu, kruszenie gruzu, rozbiórki, wyburzenia
kruszenie, kruszenie betonu, kruszenie gruzu, rozbiórki, wyburzenia

Kruszenie kamienia, węgla, gruzu

Oferujemy wykonanie usług kruszenia kruszarkami szczękowymi z możliwością regulacji frakcji końcowej kruszywa w zakresie od 0 do 130 mm. Zastosowanie kruszarki do kamienia czy do gruzu o specyficznych parametrach technicznych umożliwia wykonanie usług w miejscach i sytuacjach nieosiągalnych dla maszyn konkurencji. Spalinowy napęd maszyn daje niezależność od zewnętrznych źródeł zasilania. Wbudowany generator pozwala na zasilanie dodatkowego sprzętu (przesiewacz, przenośniki). Mokry olejowy filtr powietrza i centralne smarowanie umożliwiają pracę w najtrudniejszych warunkach. Odsiew boczny i separator magnetyczny znacznie poprawiają jakość końcową kruszywa.

Koszt usługi jest uzależniony od wielu czynników m.in. ilość, rodzaj i frakcja końcowa kruszywa. Cenę w każdym przypadku ustalamy indywidualnie, aby była ona możliwie najniższa. Minimalna ilość materiału do skruszenia - 200 ton. Wydajność od 50 do 200 t/h - zależy od rodzaju materiału i frakcji końcowej kruszywa. Dodatkowo oferujemy ładowarkę kołową z legalizowaną wagą w łyżce oraz koparko-ładowarkę z młotem wyburzeniowym.

Naszą specjalnością jest kruszenie kamienia, gruzu, betonu, jak i innych surowców, do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie, staramy się, by każdy Klient był zadowolony z wykonywanych przez nas usług. Używany przez nas sprzęt, czy to kruszarka do betonu, gruzu, kamieni, węgla, czy ładowarka kołowa, koparka, są najwyższej jakości.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.